Ziņas

Plisē žalūzijas

17.08.2018.

Plisē žalūzijas nav parastas logu žalūzijas. Pateicoties to horizontālajam uzsvaram, tās var tikt lietotas kā dekoratīvs interjera elements. Plisē žalūzijas ir vienīgais produkts, kurš var tikt izgatavots tieši uz izmēru jebkuras formas logam. Trīsstūra, apaļi, ovāli vai trapecveida logi ir izaicinājums, taču nav problēma plisē žalūzijām. Plaši pielietotas, pateicoties to funkcionalitātei, plisē žalūzijas noteikti ir modernākais logu aizsega risinājums šobrīd. Brīvi krītošām plisē žalūzijām fiksēta ir tikai to augšējā daļa. Tādēļ tās ir piemērotas logiem, kuri var tikt atvērti minimāli vai nemaz. Izņemot tradicionālo veidu, kā aizvērt gaismas joslu, kad aizkars nolaižas no augšas uz leju, plisse žalūzijas var aizvērt gaismas joslu no lejas uz augšu. Sistēma “augšā-lejā” ir aprīkota ar divām kustīgām karnīzēm lejā un augšā. Tas ļauj atstāt gaismas joslu gan augšā vai lejā, gan augšā un lejā vienlaicīgi.

3D žalūzijas un to īpatnības

08.06.2018.

Jauns piedāvājums Latvijā. 3D Auduma žalūzijas apmierinātu jaunākas modes tendences. Aizsardzības sistēma ir izstrādāta, lai dekorēt jebkuras formas un izmērus atveres. Ārēji tas atgadīna tekstila aizkarus un horizontālas žalūzijas vienlaicīgi. pašnodarbinātas bloķēšanas ķēdes mehānismu. Žalūzijas vai toņos, kas pazīstami arī kā Silueta žalūzijas vai ēnas, ir aprīkotas ar mīkstiem, regulējamu auduma lāpstiņām, kas, šķiet, ir peldošas starp diviem milzīga auduma paneļiem, kas skaisti izplūst skarbos saules staros. Vienkārši nolieciet lāpstiņas, lai sasniegtu vēlamo gaismas līmeni un privātumu. Izgaismošanas nokrāsas var dot pilnīgu tumsu, kad toņi ir aizvērti, tajā pašā laikā parādot  elegantu, mīkstu dzijas formu.

Termo žalūzijas

23.06.2018.

Energijas Taupīšanas Žalūzijas ar metāla kārtiņu pārklātu materiāla tekstūru, nodrošina augstu saules siltumu atspoguļošanu vasarā un novērš siltuma zudumus caur logiem ziemā. Tās ļauj ietaupīt vairāk nekā 30% siltuma ziemā un turēt līdz 92% no siltumenerģijas, vasarā. Turklāt, materiāls aiztur līdz 99% no kaitīgajiem UV stariem un novērš mazināšanās interjeru.Mūsu veiksmīga darba pieredze žalūziju ražošanas jomā ļauj mums apgalvot, ka žalūzijas ar termo-aizsargājošiem materiāliem - ir labākais risinājums, lai aizsargātu iekštelpas no saules.

Diena/Nakts žalūzijas

22.06.2018.

Rullo žalūzijas Dienas/Nakts – tā ir principiāli jauna rullo aizkaru sistēma. Tajā tiek izmantots speciāls svītrains dubultaudums . Minētajā audumā necaurspīdīgas svītras krustojas ar caurspīdīgām. Tas dod iespēju ne tikai paslēpties no gaismas, bet arī regulēt gaismas plūsmu. Tāpēc rullo žalūzijas Diena/Nakts ir horizontālo žalūziju brīnišķīga alternatīva. Žalūzijas audums Diena/Nakts var būt ierīkots jebkurā rullo žalūziju sistēmā t.i. rullo žalūzijas Diena/Nakts var būt ierīkotas katrā loga atvērumā, kā arī visam logam kopumā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu