Termo žalūzijas

Cenas aprēķins:
,
,
Cena: 0.00
59.99 €/m2

Īpašības:

  • Krāsa: bronza un sudrabs
  • Saules staru caurlaidība: 2.5%
  • Absorbcija: 30.23%
  • Refleksija: 59.7%
  • UV transmisija: <0.1%
  • Siltuma enerģijas atstarojums: 82.02%
  • Gaismas caurlaidība: 8.13%
  • S.C. Koeficients: 0.21%
  • Saules spīduma samazinājums: 97%

Apraksts:

Energijas Taupīšanas Žalūzijas ar metāla kārtiņu pārklātu materiāla tekstūru, nodrošina augstu saules siltumu atspoguļošanu vasarā un novērš siltuma zudumus caur logiem ziemā. Tās ļauj ietaupīt vairāk nekā 30% siltuma ziemā un turēt līdz 92% no siltumenerģijas, vasarā. Turklāt, materiāls aiztur līdz 99% no kaitīgajiem UV stariem un novērš mazināšanās interjeru.

Atspoguļoša plēve ir daudzkārtains, 0,2 mm biezs, caurspīdīgs materiāls, kurā viens slānis ir īpaši plāna alumīnija plēvīte.  Materiāls tika radīts ASV, kosmisko lidojumu programmas ietvaros, vēlāk to sāka izmantot arī civiliem mērķiem, plēves lenta ir ekolģīski tīra, mehāniski izturīga pret jebkādu apstākļu iedarbību, nepievelk putekļus.

Mūsu veiksmīga darba pieredze žalūziju ražošanas jomā ļauj mums apgalvot, ka žalūzijas ar termo-aizsargājošiem materiāliem - ir labākais risinājums, lai aizsargātu iekštelpas no saules.

Siltuma atstarojošas žalūzijas no daudzslāņaina materiāla, kas tika ražots pēc jaunākajām tehnoloģijām, kas satur metāla pārklājuma daļiņas, kuras nodrošina augstu saules siltuma atstarošanu vasarā un novērš siltuma zudumu ziemā. Tas palīdz novērst vairāk nekā 30% no siltuma zuduma caur logiem ziemā un aizsargā līdz 92% no vasaras siltuma enerģijas nokļūšanas telpās.
Ļoti karstā saulainajā dienā telpas dienvidu pusē, jūs varēsiet droši strādāt vai mācīties, bet mazi bērni varēs gulēt bez problēmām. Turklāt, uz ekrāniem tiek novērsti saules staru atspīdumi. Jums būs iespēja novietot monitoru vai televīzoru tieši pie loga un justies komforti. Tiek aizkavēti 99% ultravioletu staru tiek novērsta interjera un iekštelpas priekšmetu krāsu izbalēšana. Tapetes neizbalēs, un preces jūsu veikalā nezaudēs savu pievilcību.
Mēs ražojam žalūzijas ar manuālo vai elektrisko piedziņu, ar tālvadības vai lokālo kontroles sistēmu. Materiālu var izvēlēties vai nu puscaurspīdīgu, vai black out (necaurspīdīgu). Materiāls ir unikāls, ražots Eiropā un ir sertificēts, tostarp attiecībā uz ugunsdrošību.
Termo žalūziju efektivitāti atbalsta mūsu klienti, kuri iesaka to saviem draugiem. Un mēs varam to apstiprināt ar reālām atsauksmēm.
Bezmaksas izbraukums. Piegādājam un uzstādam žalūzijas visā Latvijā. Aicinam tirgotājus uz sadarbību!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu